Ajalugu

Andrese Klaasi AS ajalugu ulatub aastasse 1995, kui asutati Andrese Klaasi & Dekoori AS. Sel ajal pandi alus klaasi töötlemiseks vajalikule tootmisbaasile. Oleme läbi aja olnud püsivalt innovaatilised: loodud on klaasist saunauksed, neid aastaid toodetud ja turustatud; lisaks on välja arendatud ning tootmisesse rakendatud keemiline disainmatistus. Tänaste arendusprojektide hulka kuulub läbipaistmatuks muutuv klaas ja teised uudistooted.

Alates 2007. aastast on ärinimi lihtsustatult Andrese Klaasi AS. Andrese Klaasi AS kuulus varasemalt Andrese Grupi koosseisu, kuid 2009. aastal ostsid juhtkonda kuuluvad eraisikud enamusosaluse välja ning täna on Andrese Klaasi AS iseseisev tootmisettevõte.

Tänu sellistele muudatustele omanikeringis on ettevõte siht selgem, kuna lähtub Andrese Klaasi AS huvidest.

Selgus algabki fokusseeritusega ja lõpeb sihtmärgile suunatud soovitud tulemuse määratlemisega, mis on kõigile arusaadav ja üheselt mõistetav. Eesmärkide juures on loonud segadust nende paljusus. Me olime varem võtnud endale liiga palju eesmärke, sest nad kõik olid „tähtsad“.

Täna püüame lähtuda oma tegevustes kõige olulisematest eesmärkidest, olemasolevast kogemusest ning lisandunud teadmistest. Meie visiooniks on uute toodete arendusele suunatud innovaatiline tegevus. Soovime olla ettevõte, mis pakub meile huvitavaid väljakutseid ja meie klientidele uusi lahendusi.